top of page

Onderzoek naar de kwaliteit van KNO-arts verwijsbrieven voor stemtherapie

Voor een optimaal werkende gezondheidszorg is het van belang dat KNO-artsen en logopedisten goed met elkaar samenwerken. Dit is ook opgenomen in de Richtlijn Stemklachten.    Samenwerken begint met de informatieoverdracht van KNO-arts naar logopedist na verwijzing, voorafgaand aan de start van een behandeling. Omdat al jaren signalen worden ontvangen dat dit niet altijd naar tevredenheid verloopt heeft kwaliteitskring 517 de handschoen opgepakt en wij willen daarom inventariseren hoe de kwaliteit van de informatieoverdracht momenteel is, en wat wensen bij logopedisten zijn.



We vragen je deze vragenlijst in te vullen over de laatste vijf verwezen patiënten die je hebt gezien op verzoek van een KNO-arts (dus geen patiënten die je zag via DTL of op verzoek van een huisarts).  Het gaat alleen om verwijzingen voor stemproblemen. Graag per KNO-verwijzing één keer deze lijst invullen. Voor de analyse vragen we je om de postcode van je praktijk in te vullen. Alle antwoorden zullen op provincieniveau worden geanalyseerd.  


De onderzoeksvraag is: bevat de verwijzing die een logopedist van een KNO-arts ontvangt voldoende informatie om de behandeling te starten? 


Alvast dank voor jouw deelname! NVLF Kwaliteitskring 517: Logopedie in de (poli)klinische zorg De kwaliteitskring is voornemens de resultaten van deze enquete te delen in een publicatie, toegankelijk voor KNO-artsen en logopedisten.





 
 
 

Comments


bottom of page